Nehoda tří aut na Přerovsku. Na místě byli zranění

Hasiči zasahovali ve čtvrtek u nehody na silnici I/55 na Přerovsku. U obce Horní Moštěnice došlo k dopravní nehodě. Na místě se srazily tři vozy, jeden nákladní a dva osobní. Záchranáři ošetřili tři zraněné.

"Starší řidič jel s nákladním vozidlem s návěsem po silnici I/55 ve směru od dálnice D1. U zmíněné obce začal odbočovat vlevo a přitom nedal přednost protijedoucímu vozidlu, které jelo ve směru od Přerova k dálnici D1," informovala v pátek policejní mluvčí Miluše Zajícová ke čtvrteční nehodě.

Řidič osobního vozu pak nestihl zareagovat na odbočující vůz a přední částí narazil do boku návěsu. Škodovku pak náraz odhodil do protisměru, tam se srazila s projíždějícím vozidlem značky Fiat, které jelo ve směru od dálnice.

"Při nehodě došlo ke zranění 25letého řidiče škodovky, který byl převezen do přerovské nemocnice a jeho dvou mladých spolucestujících žen (16 a 18 let), které skončily obě ve Fakultní nemocnici Olomouc," dodala v pátek policejní mluvčí a doplnila tak mluvčí hasičů: “Jednoho pasažéra jsme museli vyprostit z vraku auta pomocí hydraulických nástrojů,” informovala mluvčí Lucie Balážová ve čtvrtek po nehodě.

"Hmotná škoda byla předběžně odhadnuta na 520 tisíc korun. Nehoda je nadále v šetření a byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti," uzavřela policejní mluvčí v pátek.

Související

Rychlovky

  • OLOMOUC
    Vysoké teploty se nevyhýbají ani MHD v Olomouci. V letních měsících roste poptávka po klimatizacích v autobusech a tramvajích. Mluvčí Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) Anna Sýkorová sdělila pro Report, kolik jich v Olomouci s klimatizací jezdí. Více.
  • OLOMOUC
    Před olomouckým vrchním soudem dnes stane čtveřice lidí obžalovaná z pojistného podvodu s luxusní vilou v Moravičanech na Šumpersku. Krajský soud jim uložil tresty v rozmezí od šesti do 7,5 roku vězení. Majitelé si podle rozsudku nechali za pomoci známých svou vilu zapálit, získat chtěli na pojistce 55 milionů korun. Více.
  • OLOMOUC
    Obránce Vít Beneš je znovu hráčem SK Sigma Olomouc. Bývalý hráč prvoligového áčka přichází z druholigové Jihlavy na Andrův stadion do třetiligového béčka. Více.

Nejnovější

Nejčtenější

Seriály