Dvojnásobná smůla. Cyklistu srazila řidička, pak do něj narazilo druhé auto

Policisté prošetřují ranní nehodu na Přerovsku. Po páté hodině ranní řidička, která jela od obce Střítež nad Ludinou ve směru na Olomouc, přehlédla cyklistu. Ten skončil v nemocnici.

Řidička přijížděla ke křižovatce se silnicí II/440 poblíž dálničního přivaděče směrem na Olomouc, když cyklistu přehlédla. "Na křižovatce měla dát přednost, což jí vyplývalo z dopravního značení, ale zřejmě přehlédla cyklistu jedoucího po hlavní silnici ve směru od Hranic na Olšovec a najela do křižovatky, kde došlo ke střetu," informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Cyklista upadl na vozovku, tam do něj narazilo další vozidlo, které jelo stejným směrem. "Na místě nehody byl cyklista ošetřen a poté převezen do nemocnice v Hranicích. Dechovými zkouškami u všech účastníků se nepotvrdilo, že by některý řídil pod vlivem alkoholu," uvedla Zajícová s tím, že hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 60 tisíc korun. Nehodu policie dále šetří.

Související

Rychlovky

  • OLOMOUCKÝ KRAJ
    Meteorologové varují před vysokými teplotami. Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí pro celý Olomoucký kraj a nejvyšší teploty mají padnout v neděli. Více.
  • OLOMOUCKO
    Město spustilo nový web s pocitovými mapami. Na něm můžeme vidět, jak lidé vnímají místa ve městě - kde se cítí v bezpečí, kde jim něco chybí, co se jim tam líbí nebo nelíbí. Více.
  • OLOMOUCKO, PROSTĚJOVSKO
    Voda na jezerech Poděbrady i na Plumlovské přehradě na Prostějovsku je vhodná ke koupání. To je dobrá zpráva v současném vedru od hygieniků, týkající se velkých přírodních koupališť v regionu. Hlavně před víkendem.

Nejnovější

Nejčtenější

Seriály