ANKETA: Co byste si přáli, kdybyste vytáhli zlatou rybku? Zeptali jsme se dětí

Dospělých se v anketách ptáme na otázky často, ale málokdy se ptáme na názor těch nejmenších. Olomoucký Report zavítal do mateřské školy v Žešově u Prostějova, abychom se místních předškoláků zeptali na otázku, co by si přáli, kdyby vylovili zlatou rybičku. Může se zdát záměrně jednoduchá, přeci jen byla určena dětem. Ptali jste se někdy sami sebe, co byste si přáli, kdyby se to poštěstilo právě vám? Kdybyste měli tři přání, komu byste je věnovali? Sobě, svým blízkým anebo třeba dětem celého světa?

Tobiášek: Já bych si přál obrovský Hot Wheels Truck. Jako druhé přání bych chtěl ovládací Hot Wheels Auto a pak bych chtěl ještě jedno auto na ovládání.

Davídek: Přál bych si „legové“ auto, jedno pro mě a jedno pro bráchu. A kromě toho ještě koníka.

Marťa: Já bych si přál obrovský palác a v tom paláci, aby stál trůn. Jeden trůn pro mě a jeden pro každého z mé rodiny.

Natálka: Moje první přání by bylo zvířátko, malinká kočička. Jako další bych si přála králíčka, a nakonec panenku pro Amálku (sestřičku pozn. red.) i pro mě.

Valinka: Já si přeju kytičku, růžovou kytičku a nic víc.

Lukášek: Já bych si taky přál mít velký palác, potom hračku, třeba nějakého „auťáka“ na ovládání. A nakonec určitě Bugatti Veyron.

Víťa: Pro tátu bych chtěl nějaké malé auto a pak taky hasičské auto. Jako třetí přání bych chtěl Forda.

Amálka: (nechtěla odpovídat, její kamarádi řekli, co by si asi přála, pozn. red.) Chtěla by asi tak milion panenek.

Paní učitelka: Já bych si přála, aby děti mohly chodit každý den „po o“, aby jejich rodiče nebyli dlouho v práci a mohli si je vyzvedávat dřív. Tehdy jsou totiž úplně nejšťastnější.

Související

Rychlovky

  • OLOMOUC
    Vysoké teploty se nevyhýbají ani MHD v Olomouci. V letních měsících roste poptávka po klimatizacích v autobusech a tramvajích. Mluvčí Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) Anna Sýkorová sdělila pro Report, kolik jich v Olomouci s klimatizací jezdí. Více.
  • OLOMOUC
    Před olomouckým vrchním soudem dnes stane čtveřice lidí obžalovaná z pojistného podvodu s luxusní vilou v Moravičanech na Šumpersku. Krajský soud jim uložil tresty v rozmezí od šesti do 7,5 roku vězení. Majitelé si podle rozsudku nechali za pomoci známých svou vilu zapálit, získat chtěli na pojistce 55 milionů korun. Více.
  • OLOMOUC
    Obránce Vít Beneš je znovu hráčem SK Sigma Olomouc. Bývalý hráč prvoligového áčka přichází z druholigové Jihlavy na Andrův stadion do třetiligového béčka. Více.

Nejnovější

Nejčtenější

Seriály